A F E R A

Forum Sojuszu AFERA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-07-30 10:10:41

IzzyKnz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 23
Punktów :   

Jakiej Muzyki Słuchacie

Jakiej Muzyki Sluchacie ? ?
Ja ogolnie lubie Wszystko ;]
Techno , Reggae , Hip - Hop Ale Najlepiej Czarny Rap ;] xD Pop , Trance , Blues , Rocka Niektore Kawalki ;]

Offline

 

#2 2008-07-30 16:25:48

GUDJON

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jakiej Muzyki Słuchacie

Słucham disco polo na dobrastacja.pl bo to lubie a dotego kwazi tam nei raz po dj:P

Lubie techno

Nie lubie mojej bylej nauczycieli od poslkiego w konpetencjach probnych dała mi 0 pkt za to ze mowiła ze dj Hubertus nie jest muzykiem i on nie istnieje :stupid

Offline

 

#3 2008-07-31 09:22:00

saurron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jakiej Muzyki Słuchacie

a ja generalnie nnie przepadam za disco polo i inna szeroko rozumiana muzyką taneczną ;p. za to blackmetalu i deathmetalu mogę słuchać godzinami. do tego jeszcze stare polskie kapelki rock`n rollowe ( Kult, KSU, itp.)

Offline

 

#4 2008-08-05 09:35:50

Slash

Nowy użytkownik

Skąd: Tarnów / Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jakiej Muzyki Słuchacie

mozna by powiedziec ze mam podobny gust do saurron-a... tylko ze slucham jeszcze troche starszej muzyki jak Pink Floyd, The Doors itd. i gratisem lubie takie kapele jak Shinning, Pantera, Gn'R, stara dobra Metallice, Alice in Chains, Ulver'a i inne

Offline

 

#5 2008-08-10 20:05:49

Straszny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jakiej Muzyki Słuchacie

ogólnie słucham każdego typu muzyki byle piosenka mi sie podobała ;p ale najwiecej słucham rocka a moj ulubiony zespol to Red Hot Chili Peppers


I choćbym kroczył ciemną doliną śmierci, to nie ulęknę się, albowiem wiem że jestem najgorszym draniem w całej dolinie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-potenga.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.reallmadryt.pun.pl www.apochujec.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl